• Oznamy

Jana Zelinková

Magdaléna Polláková

Výdaj jedla v MŠ:                Zlatica Chovancová

Mesačné poplatky za stravu :

Zálohová mesačná platba

Režijné náklady

určené vnútorným predpisom 2,10

Spolu : 4.50  €

Tento príspevok sa uhrádza vopred do 25.dňa kalendárneho mesiaca, ktorý predchádza kalendárnemu mesiacu  za ktorý sa príspevok uhrádza bezhotovostnou formou na účet školskej jedálne  : SK6202000000000021138332

1. Zákonný zástupca dieťaťa v MŠ prispieva na úhradu režijných nákladov v ŠJ paušálne finančnou čiastkou 12,00 € na jedného stravníka mesačne.
          2. Zákonný zástupca žiaka ZŠ prispieva na úhradu režijných nákladov v ŠJ paušálne finančnou čiastkou 12,00 € na jedného stravníka mesačne.
          3. Príspevok na režijné náklady v ŠJ sa neuhrádza za dieťa/žiaka, ktorému v príslušnom kalendárnom mesiaci nebolo poskytnuté ani jedno hlavné jedlo.
          4. Zákonný zástupca dieťaťa/žiaka uhrádza len pomernú časť určeného paušálneho príspevku na režijné náklady v ŠJ v prípade, ak bola prerušená prevádzka ŠJ zapríčinená zriaďovateľom alebo inými závažnými dôvodmi na základe rozhodnutia orgánov verejnej moci.
          5. Príspevok na čiastočnú úhradu nákladov v ŠJ a príspevok na režijné náklady v ŠJ zákonného zástupcu dieťaťa/žiaka sa zníži o výšku dotácie poskytnutú podľa osobitného predpisu.
          6. Príspevok na režijné náklady v ŠJ sa neuhrádza, ak plnoletý žiak alebo zákonný zástupca neplnoletého žiaka o to písomne požiada a je členom domácnosti, ktorej sa poskytuje pomoc v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu. Podmienkou na odpustenie príspevku je predloženie písomnej žiadosti spolu s príslušnými dokladmi škole a platí od momentu doručenia úplnej žiadosti škole.
          7. Príspevok na režijné náklady v ŠJ sa uhrádza aj v prípade, že škola síce neposkytuje stravu stravníkovi, ale poskytujeme mu servis v súvislosti s podávaním diétneho stravovania.
          8.  Dospelý stravník uhrádza za jedno hlavné jedlo príspevok na čiastočnú úhradu nákladov v ŠJ vo výške nákladov na nákup potravín a príspevok na režijné náklady v ŠJ.
          Stravné sa musí zaplatiť mesiac vopred , najneskôr do 25.dňa v mesiaci!    V prípade, že stravné nebude zaplatené ani po upozornení, stravník/žiak bude zo stravovania ohlásený.

Výdaj stravy:

Desiata :  sa vydáva v čase veľkej prestávky v hlavnej budove ZŠ pri kancelárii vedúcej školskej jedálne

Obed :     sa vydáva v čase od 11,15 - 13,30 hod. v školskej jedálni.

Odhlasovanie zo stravy  :

Obed je  možné odhlásiť/ prihlásiť  deň vopred, najneskôr do 7.00 hod. ráno v aktuálny deň.